Aktualności

Paysafecard online dla wszytkich Klientów w sieci BillBird! JEDYNY AUTORYZOWANY DOSTAWCA USŁUGI W POLSCE - BEZ ŻADNEJ PROWIZJI!

BillBird ma w swojej ofercie karty paysafecard dostępne do zakupu w wybranych punktach naziemnych już od 2012 roku. Chcąc urozmaicić ofertę i wyjść na przeciw Klientom, którzy preferują robić zakupy przez Internet, oferuje jeszcze ciekawsze i bardziej innowacyjne rozwiązanie - kartę paysafecard online!


Firma BillBird jako pierwsza w Polsce wprowadza nową usługę dla swoich Klientów. Już od 31 października 2017r. można kupić kartę paysafecard przez całą dobę, bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mojeplatnosci.pl, wybrać wartość karty i zapłacić za doładowanie przelewem bankowym. 16 znakowy kod, dzięki któremu zrealizowanie płatności za produkty i usługi będzie możliwe, zostanie udostępniony do pobrania w panelu użytkownika. Od teraz płacenie na tysiącach platform internetowych stanie się jeszcze prostsze i wygodniejsze. paysafecard jest środkiem płatnicznym akceptowanym przez wiele platform internetowych z branży gier, muzyki, filmu i rozrywki.


Nowe rozwiązanie ucieszy przede wszystkim Graczy

Z kartą paysafecard online granie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Cały proces wyboru karty, zapłaty i otrzymania kodu doładowującego odbywa się błyskawicznie i bez żadnych przeszkód. Do tej pory paysafecard online można było kupić jedynie za pośrednictwem zagranicznych serwisów, co wiązało się z koniecznością zapłaty prowizji od transkacji. Teraz można to zrobić całkowicie za darmo, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów, oprócz wartości karty. Tę rewolucję docenią Gracze, którzy nie chcą płacić prowizji i nie mają ochoty wychodzić z domu, specjalnie po to aby kupić doładowanie. BillBird pragnie oferować rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, wychodząc im na przeciw z nowoczesnym produktem.


Bezpieczeństwo transkacji

paysafecard online jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo transakcji. Transmisja danych w ramach usługi Moje Płatności odbywa się wyłącznie poprzez szyfrowane połączenia SSL, co zapobiega przechwytywaniu i zmienianiu przesyłanych danych. Ponieważ BillBird S.A. świadczy usługi przekazu pieniężnego na podstawie zezwolenia wydanego przez Komisję Nadzoru Finansowego, Klienci mają pełną gwarancję bezpieczeństwa tej metody płatności. Kilent, kupując paysafecard online, podaje tylko podstawowe dane osobowe tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu komórkowego, a płatności dokonuje za pomocą przelewu z dowolnego konta bankowego. Cały proces trwa dosłownie kilka minut, ponadto jest łatwy i intuicyjny. 
Przekonaj się sam jakie to proste i skorzystaj z usługi już dziś!