Aktualności

Doładowania inteligentnych liczników energetycznych w sieci BillBird

BillBird, jako pierwsza firma na rynku, wprowadza alternatywną metodę płatności za prąd. Od października klienci firmy Tauron mieszkający we Wrocławiu, będą mogli skorzystać z możliwości doładowania licznika zdalnego odczytu. W celu doładowania takiego licznika należy udać się do najbliższego punktu BillBird z dostępną usługą Moje Doładowania Energetyczne. W porównaniu do doładowania tradycyjnych liczników przedpłatowych, na paragonie potwierdzającym zakup doładowania licznika zdalnego odczytu nie będzie widniał kod doładowujący. Zasilenie licznika nastąpi automatycznie, w ciągu 15 minut od chwili wydrukowania paragonu. Dzięki temu Klient nie będzie zobowiązany do wprowadzenia kodu własnoręcznie, co znacznie usprawni i ułatwi cały proces.

Licznik zdalnego odczytu nazywany jest też licznikiem smart, AMI lub licznikiem inteligentnym i jest częścią zdalnego systemu opomiarowania. Wyróżnia go fakt, że samodzielnie dokonuje pomiaru zużytej energii i automatycznie przekazuje zebrane dane do przedsiębiorstwa energetycznego. Dzięki zamontowanemu w liczniku wyświetlaczowi Klient może kontrolować i analizować ilość zużytej energii elektrycznej.

Aby znaleźć najbliższy punkt oferujący tą  usługę skorzystaj z naszego lokalizatora https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/moje-doladowania-energetyczne,  wybierz operatora - LICZNIKI ZDALNEGO ODCZYTU.