Aktualności

BillBird rozszerza współpracę z BRE Bankiem

Firma BillBird S.A. poszerzyła zakres współpracy z BRE Bankiem. Od listopada posiadacze wydanych przez bank kart pre-paid będą mogli w szybki i prosty sposób zasilić konto powiązane z kartą we wszystkich punktach sieci VIA™ Moje Rachunki.

Dzięki nowej funkcjonalności klienci BRE Banku korzystający z wybranych kart MasterCard pre-paid będą mogli bezproblemowo i bezpiecznie w każdej chwili doładować konto karty na zadeklarowaną kwotę w sieci VIA™ Moje Rachunki. Wystarczy, że w punkcie Moje Rachunki podadzą kartę kasjerowi i określą kwotę wpłaty. Kasjer zeskanuje kod, wpisze kwotę doładowania oraz poinformuje klienta o pobranej prowizji.

Usługa doładowania karty przedpłaconej to innowacyjny projekt firmy BillBird i MasterCard, który od jesieni ubiegłego roku pozwala dokonywać wpłaty na kartę. Do tej pory w punktach sieci BillBird można było zasilić m.in. karty ZakraCard oraz karty pre-paid wydane przez Getin Bank. Dzięki współpracy BillBird S.A. i BRE Banku, klienci jednego z największych banków w Polsce uzyskają dostęp do prostego sposobu powtórnego doładowania, po wyczerpaniu środków pierwotnie zdeponowanych na karcie.

Karty przedpłacone coraz częściej zastępują bony podarunkowe, prezenty, bilety komunikacji miejskiej, czy finansowanie wyjazdów służbowych i stanowią ważny środek płatniczy, dzięki czemu zmniejszają obrót gotówkowy i przyśpieszają obsługę każdego klienta. Na wykorzystanie kart pre-paid decydują się także organizatorzy festiwali plenerowych, władze miast czy kluby sportowe. Takie dedykowane karty służą użytkownikom do dokonywania bezpiecznych transakcji zarówno zbliżeniowych, jak i bezgotówkowych.