Aktualności

Smartsejf BillBird S.A. – oferta dla instytucji publicznych i firm prywatnych

Nowatorskie rozwiązania w zakresie regulowania należności od lat są znakiem rozpoznawczym BillBird. Wprowadzamy nowe dla sektora finansowego i prywatnego rozwiązania, takie jak opłatomaty czy możliwość zakupu paysafecard online i bez prowizji. Teraz do oferty BillBird dołączył Smartsejf - prywatny wpłatomat dla wszystkich instytucji, w których rozliczanie i deponowanie utargów jest stałym elementem każdego tygodnia pracy.

 

Dla kogo?

Smartsejf umożliwia wpłacanie pieniędzy bezpośrednio na rachunek bankowy. Transakcja przebiega błyskawicznie - kwota księgowana jest na rachunku tego samego dnia. Smartsejf usprawnia pracę personelu, sprawia, że wizyty w banku i konwoje stają się niepotrzebne lub zredukowana jest ich ilość. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla hoteli, aptek, stacji benzynowych, sieci handlowych i wielu innych firm i instytucji.

 

Zalety

Zapewniamy kompleksowe wdrożenie Smartsejfu - od dostosowania do serwisu i obsługi. Smartsejf przyjmuje gotówkę i bilon oraz umożliwia księgowanie na kilku rachunkach bankowych i wydruk raportów oraz potwierdzeń. Wyposażony jest także w liczarkę zintegrowaną z systemem weryfikacji autentyczności banknotów. Urządzenie posiada alarm. BillBird zapewnia serwis urządzenia oraz gwarantuje szkolenie personelu kasowego z obsługi Smartsejfu. Urządzenie wyróżnia bardzo prosta i intuicyjna obsługa, dzięki czemu nauka przebiegnie sprawnie i szybko.


Więcej informacji na temat Smartsejfu znajduje się na stronie: https://smartsejf.pl.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.