Znajdź punkt VIA™
Np. Kraków, ul. Kamienna 21

Dla biznesu

 

Oferty współpracy dla wystawców rachunków i agentów - punktów handlowych.

Moje Rachunki

Firma BillBird S.A. jako pierwsza na polskim rynku stworzyła możliwość płacenia za rachunki w kasie sklepu. Sieć płatności gotówkowych VIA™ - Moje Rachunki powstała w 2000 r. 

Obecnie liczy ponad 12 tys. punktów, w których miesięcznie blisko 1,4 miliona Klientów płaci domowe rachunki przy okazji codziennych zakupów. BillBird S.A. ma podpisane umowy z wystawcami rachunków, gwarantujące bezpieczeństwo wpłat. Punkty przyjmowania płatności zlokalizowane są w renomowanych sieciach sklepów spożywczych, sklepach osiedlowych i stacjach benzynowych.

Sieć VIA™ - centrum załatwiania domowych spraw - tanio, wygodnie, przy okazji!


VIA™ - Moje Rachunki plus

Aplikacja VIA™ - Moje Rachunki plus jest uniwersalnym systemem pozwalającym na:

  • przyjmowanie wszystkich płatności za rachunki,
  • realizowanie doładowań pre-paid,
  • sprzedaż doładowań do "tanich rozmów" międzymiastowych i międzynarodowych z telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz rozmów przez Internet,
  • zakup doładowań energii elektrycznej,

Przyjęcie rachunku do zapłaty w systemie VIA™ - Moje Rachunki plus odbywa się na dwa sposoby - poprzez wpisanie numeru rachunku bankowego (NRB) wystawcy rachunku, lub przez podanie danych identyfikujących wystawcę z faktury. System online gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, wystarczy dostęp do drukarki i przeglądarki internetowej.

Pełna oferta

Usługi

Dla Biznesu

Firma

Kontakt

Odwiedź także: